• RU

  • UA

shapka_top1.jpg

+38 (044) 233-21-30
+38 (068) 855-48-42
+38 (066) 232-44-99
+38 (063) 233-21-30

 
E-mail: a-energo@ukr.net

Солнечные плоские коллекторы спк-F

Производство: Украина-Китай

 

  Плоские солнечные коллекторы СПК-F2  и  СПК-F1 Roof 

Модель - Цена
СПК-F2 460$
СПК-F1 Roof

 

    Каталог плоских солнечных коллекторов

 

   Плоскі сонячні колектори Atmosfera - це ідеальне рішення для заміщення сезонної навантаження в теплопостачанні, відмінно підходить як для теплого так і помірного клімату.
До того ж вартість плоского колектора більш приваблива у порівнянні з вакуумним. У лінійці плоских колекторів Atmosfera представлені дві моделі, які повністю відповідають ідеології компанії: оптимальне співвідношення «ціна-якість-продуктивність».

СПК-F2

SPK_F2

   Високоселективний абсорбер нового покоління (TiNOX Німеччина) у колектора СПК-F2 має 100% однорідне покриття по всій ширині пластини. Цільно-листовий абсорбер зварений за допомогою лазерного зварювання, що забезпечує максимально ефективну теплопередачу і довговічність. Монтується на будь-яку поверхню. Рама виготовлена із антикорозійного алюмінієвого сплаву, темного кольору. Колектори серії СПК виготовлені відповідно з високими Європейськими стандартами і відрізняються елегантним high-tech дизайном. Гарантія на колектор: 10 років.

СПК-F1 Roof

SPK-F1_Roof

   Високолектівний плоский колектор СПК-F1 Roof ідеальний для сезонної роботи в умовах високої сонячної інсоляції. ККД колектора становить до 97% в літній час. Рама виготовлена із антикорозійного алюмінієвого сплаву, покритого спеціальним шаром темного кольору. Колектори серії СПК відрізняються елегантним high tech дизайном. Призначений для монтажу безпосередньо в покрівлю. Має герметичний корпус, що забезпечує повну гідроізоляцію. Може замінювати частину покрівлі або фасаду, забезпечуючи економію матеріалів.