• RU

  • UA

shapka_top1.jpg

+38 (044) 233-21-30
+38 (068) 855-48-42
+38 (066) 232-44-99
+38 (063) 233-21-30

 
E-mail: a-energo@ukr.net

Проектирование и строительство трансформаторных подстанций

Один з видів послуг нашої компанії - це будівництво трансформаторних підстанцій (КТП, ТП).

Будівництво підстанцій застосовується для трансформації і розподілення електроенергії. Ми проводимо будівництво від розрахунку трансформаторної підстанції до її монтажу .

При будівництві підстанції ми виконуємо весь комплекс робіт, що дозволяє замовнику не витрачати час та кошти в пошуку окремих організацій з проектування, покупки і монтажу . Як відомо, комплексне вирішення питання - це завжди дешевше. При замовленні комплексу робіт, витрати на будівництво трансформаторної підстанції (ТП, КТП) можна значно знизити.

Будівництво трансформаторних підстанцій складається з декількох етапів. Для початку складається технічне завдання, на основі поставлених завдань і вибраного типу підстанції. Наші спеціалісти виконують розрахунок підстанції та подають заявку на отримання технічних умов ( ТУ ) в Обленерго, Київенерго. Після отримання технічних умов, на об'єкті виконується вибір точки підключення трансформаторної підстанції, планується траса для прокладки електромереж. На основі всіх технічних параметрів визначаються з вибором обладнання для встановлення КТП, розраховується ціна підстанції, виконується розрахунок передбачуваного навантаження на електромережу. На основі всіх вищенаведених робіт спеціалісти створюють проект майбутньої підстанції.

ПРОЕКТУВАННЯ ТРАНСФОРМАТОРНОЇ ПІДСТАНЦІЇ
Проектирование трансформаторной подстанции

Як і будь-яке проектування, проект підстанції починається з грамотно складеного Технічного завдання. Проект трансформаторної підстанції розробляється на підставі Технічних умов (ТУ), виданих в Енергопостачальній комнанії (АК «Київенерго», ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго»). Ви, за бажанням, можете самі отримати Технічні умови, або звернутися за допомогою в Нашу компанію. Наші фахівці на підставі узгодженого з Вами Технічного завдання, проведуть розрахунок потужності підстанції і подадуть від Вашого імені заявку в енергопостачальну комнанію на видачу ТУ, і контролюватимуть хід видачі. Коли є в наявності Технічні умови на проект трансформаторної підстанції, наші інженери організовують виїзд на об'єкт проектування, підберуть точку підключення підстанції, спланують трасу проходження лінії електропередач, підберуть відповідне обладнання, розрахують вартість підстанції, проведуть розрахунок навантаження, розроблять і узгодять проект підстанції - це може бути:

  • типовий проект підстанції, прив'язаний до Ваших умов
  • закрита трансформаторна підстанція ТП
  • комплектна трансформаторна підстанція КТП
  • мачтовая підстанція
  • кіоскова підстанція
  • вбудована підстанція

Наша компанія проектує не тільки типові та окремо розташовані розподільні та трансформаторні підстанції, а й проектує вбудовані підстанції. Вбудовані підстанції виконуються за індивідуальним проектом в наявних умов розміщення об'єкта і з урахуванням побажань Замовника. Також виконуємо узгодження вбудованої трансформаторної підстанції з усіма зацікавленими організаціями.