• RU

  • UA

shapka_top1.jpg

+38 (044) 233-21-30
+38 (068) 855-48-42
+38 (066) 232-44-99
+38 (063) 233-21-30

 
E-mail: a-energo@ukr.net

Твердотопливный водогрейный котел Candle

Твердотопливный водогрейный котел Candle

Твердопаливний котел "Candle" призначений для обігріву індивідуальних і промислових приміщень. У топці котла циліндричної форми добре згорають дрова, брикети деревної тирси і торф'яні брикети. У котлі використаний унікальний спосіб спалювання твердого палива, при якому горить тільки верхній шар (10-15 см), а не всі завантажене в топку паливо. Повітря, що подається в топку, підігрівається димом що виходить, і направляється в осередок горіння за допомогою розподільника повітря. Після згоряння одного шару дров розподільник повітря (стимулюючий горіння дров шару завтовшки 15-20 см) опускається нижче і завжди тримається на рівні палаючих дров - у вогнищі горіння. При роботі в різних режимах коефіцієнт корисної дії котла залишається високим! Унікальна конструкція котла і принцип дії надає можливість економити паливо не тільки взимку, але і навесні та восени!

Модель кВт
час
Цена
Candle 18 18
Candle 20 20
Candle 35 35

купить водогрейный котел Candle

Основні переваги:
Cтабільний і оптимальний режим роботи котла: до 34-х годин;
Tемпература води регулюється автоматичним регулятором тяги повітря;
В котлі відбувається горіння тільки 10-15-ти сантиметрового шару, тому в разі відключення циркуляції температура гарячої води підвищується тільки на 12-16 оС порівняно з встановленою регулятором температури;
Попіл, що утворився, не заважає процесу горіння, його досить усунути 2-3 рази на місяць;
Kотел має циліндричну форму, а це з легкістю допомагає уникнути впливу коливання тиску на стінки котла, тим самим дозволяє продовжити терміни дії котла;
Хоч висота котла вражаюча, однак, в котельні він займає зовсім небагато місця.

 

На Литовському ринку даний котел представлений під торговою маркою ŽVAKĖ, виробництва компанії Aremikas, що, як і Candle, в перекладі на українську мову
значить "Свічка"

Відносно висока вартість котла компенсовується тим, що завдяки широкому діапазону потужності роботи котла наприклад Cndle 35 кВт, працює в діапазоні від 10 до 35 кВт), немає необхідності доукомплектовувати котел буферною емністю, котра часто є дорожчою ніж сам котел, а також дорогою автоматикою. Отже сумарна вартість комплекту котельні з котлом Candle часто буває рівнозначною, а подеколи і нижчою, ніж класичні котли, але Ви отримуєте надзвичайно велику перевагу в завантаженні дров в середньому 1 раз на добу (були зафіксовані випадки, коли котел на одній закладці дров працював три доби)

Характеристики водогрейного котла Candle

Руководство по эксплуатации водогрейного котла Candle

При купівлі твердопаливного котла ми першочергово звертаємо увагу його вартість. Проте, якщо розібрати все в деталях і зважити всі нюанси, то ми зможемо побачити реальну картину.
Почнемо з самого основного. Звичайний твердопаливний котел має форму крадрата або прямокутника . Принцип горіння в ньому завантаженого палива простий. Воно горить все одночасно, а отже нам доведеться бігати по 2-3 рази на добу і докидати паливо, щоб не замерзнути. А якщо зважити на те, що така ситуація станеться в нічну пору, то думаю не дуже буде приємно вставати посеред ночі і йти завантажувати дрова. Ще один великий недолік таких котлів є те, що при нагріванні стінки котла розширюється, а при охолодженні звужуються. Це не помітно з першого погляду, але з часом шви на стиках стінок тріскають і це призводить до розгерметизації котла. Така ситуація не може статись в котлі довготривалого горіння «Кандле(Candle)» оскільки він є циліндричної форми і не має прямих кутів, тому розширення стінок в ньому, тільки лінійне, що збільшує термін його експлуатації в декілька разів.

Також звичайний твердопаливний котел потребує для себе додаткової буферної ємності, яка коштує не дешево.

Отже купуючи звичайний котел ми отримуємо: більшу витрату палива, додаткові витрати на допоміжне обладнання і не зручночності постійного ходіння до котла.

Розглянемо твердопаливний котел довготривалого горіння Кандле(Candle). Секрет такого феноменального часу горіння криється в самій назві. В перекладі слово Candle це -свічка. Тому і котел має циліндричну форму. В твердопаливному котлі довготривалого горіння «Кандле(Candle)» горить лише верхній шар дров (10-20 см) і тому при досягненні заданої температури котел перестає подавати повітря і дрова просто тліють. Це дозволяє досягати до 34 годин горіння на одному завантаженні.

Для котла «Кандле(Candle)» не потрібно ні буферної емності, а ні складних електронних чи механічних допоміжних приладів. А це суттєво здешевлює покупку та монтаж твердопаливного котла.! Також Кандле(Candle) може працювати в гравітаційній системі без насоса і в цьому випадку котел взагалі не потребує електроенергії! Але він може працювати і в тисковій системі з насосом.

продажа котлов Кандле

Аналогом котла Кандле(Candle) є котел «Стропува(Stropuva)», який як і «кандле» виробляється в литві. Відмінності в них є в тому, що Стропува(Stropuva) не удосконалювався впродовж всього часу свого виробництва, а в «кандле» є багато інноваційних покращень. Також Стропува(Stropuva) не має дна, а тому потребує додаткової герметезації та обгерметизації. Клапан подачі повітря ще залишився примітивним, як на початку виробництва і принцип його роботи полягає в регуляції подачі повітря за рахунок розширення стінок котла, що ускладнює процес регулювання та настройки котла.
На даний момент в Україні є налагодженне виробництво котлів аналогів «кандле» та «Стропува». Ціною вони дешевші та і якістю не поступаються закордонним виробникам. В котлах довготривалого горіння українського виробництва «Оттава» є декілька вдосконалень. В ньому є більші дверцята та вдсік для вибирання попелу також збільшений для зручності. Ці зміни були враховані по бажанню задоволених клієнтів , які зараз в повну міру насолоджуються теплом в своїх оселях.

І для порівняння давайте розглянемо звичайну ситуацію з будинком який має 300м² При опаленні газом такого будинку ми витричатимемо в рік приблизно 8000 м³ газу. Ціна на газ на даний момент складає 2,25 грн за м³. Отже на рік ми витрачаємо близько 18000 грн. А ціна на дрова коливається від 900 до 1500 грн. за машину дров. На сезон вам достаньо буде 2-4 машини дров: ... економія очевидна.!!!!

Якщо співставити ці всі нюанси то ми побачимо таке: Звичайний твердопаливний котел +
буферна ємність + додаткове устанкування =
Затрати на паливо, постійне «чергування» біля котла.

Твердопаливний котел «Кандле» довготривалого горіння = завантаження котла 1 раз на добу і ніяких проблем + тепла оселя + зекономлені кошти.