• RU

  • UA

shapka_top1.jpg

+38 (044) 233-21-30
+38 (068) 855-48-42
+38 (066) 232-44-99
+38 (063) 233-21-30

 
E-mail: a-energo@ukr.net

Подключение, оформление "зеленого тарифа" под ключ

Зелений тариф - випробуваний у багатьох країнах інструмент по залученню інвестицій в чисту енергетику. Він являє собою систему пільгових ставок для постачальників електрики, отримуваного з джерел відновлюваної енергії. Даний механізм є частиною державної програми, спрямованої на стимуляцію будівництва альтернативних електростанцій, в тому числі і сонячних, фізичними і юридичними особами. Застосування зеленого тарифу в Україні почалося в 2009.

Висока прибутковість + Прогнозованість + Окупність

Зелений тариф для сонячних електростанцій приватного і промислового типів - можливість почати свій енергетичний бізнес в Україні


Чим вигідно оформлення зеленого тарифу

Завдяки програмі, стати учасником енергоринку може кожен. Положення про зелений тариф поширюється на підприємства, а також приватні домогосподарства, що мають мережеву або гібридну сонячну електростанцію потужністю до 30 кВт. Обсяг виробництва електроенергії не обмежений. Облік генерованого і споживаної електрики виробляється двонаправленим лічильником.

Чим вигідно оформлення зеленого тарифу

П'ять причин побудувати сонячну електростанцію (СЕС) і оформити зелений тариф:

  • Перехід на поновлювані джерела енергії - це ваш внесок в особисту енергетичну незалежність і розвиток чистої енергетики майбутнього.
  • Держава всіляко підтримує впровадження енергозберігаючих технологій, наприклад, надає пільгові кредити бажаючим побудувати СЕС.
  • Найбільш очевидна причина в умовах постійно зростаючих цін на послуги ЖКГ - суттєва економія коштів шляхом споживання безкоштовного електрики.
  • Зелений тариф на сонячну енергію дозволяє швидше повернути вкладені гроші. Середній термін окупності СЕС - 5 років.
Сонячна електростанція - один з кращих варіантів пасивного доходу. Отримувати щомісячний прибуток ви зможете до 2030 року.

Втім, не все так райдужно. Процес оформлення тарифу сильно забюрократизирований і має масу підводних каменів. Довіртеся нашої компанії, і наші фахівці пройдуть цей шлях замість вас - оперативно і зі знанням справи.

Для отримання зеленого тарифу треба, щоб все обладнання для СЕС було сертифіковано. У нас можна замовити оптимальний за ціною готовий комплект сонячної станції з усіма необхідними супровідними документами. На вашу вимогу ми розрахуємо вартість СЕС, забезпечимо доставку товару додому в будь-яке місто України. Компанія займається проектуванням, установкою, сервісним обслуговуванням.